Yaşam

Sır Sahibine Verilir kitabıyla hayata dair bir sorgulama

ensonhaber.com

Hepimiz hayatımızı arayış içinde yaşıyoruz. Kimimiz memnuniyet, huzur, kimimiz başarı, çoğumuz merhamet, kimimiz de aşk arıyoruz. Bulduğumuz, bulduğumuzu sandığımız, kavuştuk derken kaybettiğimiz şeylerle dolu bu hayatta her birimiz başka acılar yaşar, farklı imtihanlar veririz. Peki bu üzücü olayların üstesinden nasıl kolayca gelebileceğimizin sırlarını öğrenmek ister misiniz?

Hülya Gözaçan yeni kitabı Sır Sahibine Verilmiştir ile insan yaşamının başlı başına bir mucize olduğunu okuyucularına hatırlatıyor ve her gün etrafımızda meydana gelen binlerce mucizeyi gerçekleştirmek için ne yapmamız gerektiğini bulmamıza rehberlik ediyor.

ruhunun kölesi ol

“İşte bu çalışmada, sizi nefsinizin kölesi olmaktan çıkarıp, onu köleniz haline getirebilecek çok önemli sırlara sahip olacaksınız. Ve bu sırlar sana bizim bir olduğumuzu kanıtlayacak. Kendinizi her türlü zor durumdan kurtaracak güç, akıl ve ruh içinde bulabileceksiniz. Kendinizi daha iyi tanıyacak, kendinizi tanıdıkça Rabbinizi anlayacak ve ilimde ilerleyerek O’na aşık olacaksınız.”

Sayfa: 240

Dünyaya geliş amacımız

Dünyaya geliş gayenizden başlayarak kulluklarınızı ölçmenin alametleri olan dünya imtihanlarını süratle çözesiniz diye Zül Vel İkram Azameti Rabbimiz’in ilhamıyla yazılmıştır. Acılarınızı, dehşetlerinizi, tasalarınızı, kederlerinizi, hastalıklarınızı, bütün dertlerinizi bilir, çünkü O Ya Habir’dir, Herkesin kalbinden geçenleri bilir.

“Ne harika bir ajan”

Şimdi izin verin, bu çalışma ile tüm üzüntülerinizi gidermenize vesile olalım. Rab’bin Kerim adına, “Zül Celali Vel İkram” bizimle tanık olun. Bugünden sonra söz veriyorum kimse seni üzmeyecek. İçin: “Allah (cc) bize yeter. O ne güzel vekildir.”

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

haber-hizan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu